top of page

Про кафедру

Кафедра міжнародної економіки та світового господарства реалізує освітню програму «Міжнародна економіка» бакалаврського та магістерського рівнів, що базується на системі ґрунтовних теоретичних знань та практичних навичок за спеціальністю 051 «Економіка».

 

Наша кафедра має цікаву історію. Свій початок вона бере у 1995 році на економічному факультеті Каразінського університету, коли отримання ліцензії за спеціальністю «Міжнародна економіка» стало відповіддю на найактуальніші запити української бізнес-спільноти, що входила в міжнародне господарське середовище і потребувала фахових спеціалістів області міжнародної економіки.

Frame 14.png

Головні дати з історії кафедри

1998

Кафедра отримала назву «Кафедра міжнародної економіки та міжнародних економічних відносин», її очолював професор Голіков Артур Павлович.

2003

Було відособлено кафедру міжнародної економіки, колектив очолював

д.е.н. професор Чернецький Юрій Олександрович. 

2007

На чолі кафедри стала д.е.н. професор Коломієць Ганна Миколаївна.

2014

Кафедру очолив професор, д.е.н. Задорожний Григорій Васильович. Також відбулось перейменування на кафедру міжнародної економіки та світового господарства.

IMG_0005 (1).JPG

З жовтня 2022 року підготовку студентів за освітньою програмою "Міжнародна економіка" першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти на високому професійному рівні забезпечує колектив на чолі

з в.о. завідувача кафедри к.е.н., доцентом

Дуна Наталією Геннадіївною

universitet-karazina_1200x0_105.jpeg

Із 2003-го року кафедра є випусковою і здійснює підготовку українських та іноземних студентів. Наші випускники успішно працюють в Україні й багатьох країнах світу. 

 

Підготовку забезпечують 7 викладачів, серед яких 5 кандидатів економічних наук, доцентів і 2 співробітники навчально-допоміжного персоналу. Невід’ємною складовою роботи колективу кафедри є постійне підвищення кваліфікації та залучення студентів у науково-дослідну діяльність.

 

Збагаченню якості змісту навчальної підготовки сприяє співробітництво з Інститутом економіки промисловості національної академії наук України.

Практики

Студентське життя на кафедрі сповнене подорожей: виробничих практик, участі в міжнародних програмах, навчання в іноземних літніх школах, екскурсій тощо

Та_ж_виставка_з_представниками_компанії.jpg
Кім_Стразбург_Європарламент_студентська_практика.jpg
Університет_Віадріна,_Франкфурт_Одер,_2018.jpg
Бремен_Завод_Даймлер_ФГ_Мерседес_2017.jpg
Любек, Північне море, 2018.jpg
bottom of page