top of page

Навчання в Німеччині

Юлія Українець, студентка 3-го курсу

Oct 16, 2023

Юлія Українець поділилася своїм досвідом про навчання у Німеччині

Вітаю!

Мене звати Юлія Українець, і на даний момент я навчаюся на третьому курсі спеціальності "Міжнародна економіка". Починаючи з першого курсу, я завжди намагалася бути активною не лише в навчанні, а й у студентському житті, тому я брала участь у студентському самоврядуванні.


В минулому семестрі я мала неймовірну можливість навчатися одразу у двох університетах – ХНУ імені В. Н.  Каразіна та в Людвігсгафенському університеті прикладних наук https://www.hwg-lu.de/en/ у місті Людвігсгафен, у Німеччині, завдяки програмі міжнародного студентського обміну Erasmus+. Цей рік був надзвичайно продуктивним, цікавим та насиченим подіями. Я вивчала такі предмети, як вступ до маркетингу, аналітичний консалтинг, міжнародний менеджмент, бізнес-англійську мову, англійську для ІТ та вирішувала практичні кейси в процесі прийняття управлінських рішень. Крім основних дисциплін, я також освоїла німецьку мову.


Під час цього періоду я дізналася багато цікавого про німецьку культуру, відвідала замок у Хайдельбергу під час організованої екскурсії від університету в Німеччині, розширила свій кругозір та побачила міжнародний бізнес у дії. Я надзвичайно вдячна ХНУ імені В. Н. Каразіна за цю неймовірну можливість навчання за кордоном та відкриття світу міжнародної економіки для мене.


bottom of page