top of page

На шляху досягнення до своєї мети

Дар'я Студенко студентка 4 курсу групи ЕМ-41

Oct 28, 2023

Студентка 4 курсу поділилася своїм життєвим шляхом

Всім привіт, мене звати Даша і наразі я студентка 4-го курсу спеціальності «Міжнародна економіка» в університеті ім. В.Н.Каразіна. Університет дав мені добре підґрунтя, яке допомогло вправно поєднувати навчання та роботу на перших курсах.


Близько року я працювала як SEO спеціаліст і навчалась важливим навичкам просування, підтримки та покращення сайтів. Не дивлячись на те, що ця професія не надто близька до моєї спеціальності «Міжнародна економіка», вона дала мені розуміння інтернет-процесів, що є дуже важливим в наш час. Часом, було складно постійно сидіти на місці, тому я вирішила піти на роботу офлайн. Близько півроку я працювала в офісі в Харкові, де завела корисні знайомства і отримала шалену підтримку від спеціалістів і просто цікавих людей. Далі мені відкрились нові двері до самовдосконалення – курси іноземної мови. Більше півроку я вивчаю німецьку мову. За цей час я встигла успішно скласти екзамен Б1 і готуюсь підкорювати нові мовні вершини. А ще я впевнена, що це гарне доповнення до моєї майбутньої кар’єри за фахом «Міжнародна економіка».


Цей пост – подяка багатьом факторам мого життя, одним з яких є навчання в Каразіна на спеціальності «Міжнародна економіка». Завдяки моєму університету я отримала знання, вміння швидко їх вбирати, думати й аналізувати, розвинула свою ініціативність і заповзятливість, мобільність, адже без швидкої реакції на зміни обстановки не обійтися, та самостійність. Саме самостійність допомагає себе контролювати та дисциплінувати, розуміти що потрібно зробити і як.


Наразі мій шлях до втілення своїх задумів продовжується, я інвестую час і зусилля в своє успішне майбутнє. Тож, навчайтеся і прагніть до кращого!


bottom of page