top of page

Співробітництво триває

Дар'я Молошна

Jun 2, 2023

Дарʼя Молошна, випускниця 2015 р.

Дарʼя Молошна, випускниця 2015 р. Ще в перші студентські роки була дуже зацікавлена в тому, щоб знайти споріднену працю, тому пробувала себе у різних галузях та професіях до 3 курсу університету: працювала офіціанткою, маркетологинею, помічницею юриста, спеціалісткою з інвентаризації в транснаціональній корпорації, менеджеркою з продажів і тд. На третьому курсі була менеджеркою соціального івент-проєкту «Форум карʼєри», який слугував поштовхом для вибору HR напрямку як ключового для себе. За цим вибором слідували 10 років на позиціях HR спеціаліста, рекрутера, спеціаліста із корпоративних комунікацій, з крос-культурних комунікацій, HR директора в таких галузях: FMCG, анімаційний дизайн, афіліативний маркетинг, ІТ аутсорсинг, продуктовий IT.


На разі Дарʼя працює Head of People в американській компанії Careerist (компанія допомагає американцям та емігрантам здобувати технічні професії, виходити на роботу через edtech і fintech рішення).


Паралельно з основною сферою роботи Дарʼя розвивається в індивідуальному та груповому коучінгу, є викладачем з Коучінгу в Karazin Business School, організує тренінг-подорожі для жінок та вивчає іноземні мови (англійська, французька і іспанська).

bottom of page